در این چند روز که نبودم (کلا دو سه روز بود حالا :/ ) اتفاقات خوبی افتاد. انگیزه بهم تزریق شده بود و داشتم کار میکردم واقعا و از زندگی لذت میبردم با اینکه توی خونه زندونی شده بودم ولی حس خوبی بود . البته که رسیدن به کار هام همچین راحت هم نیست و طبق معمول مشکلات کارم اومدن به سراغم انگار من رو خیلی دوست دارن :/

.

وقتی استاد اندیشه میگه که کلاس های مجازی رو باید شرکت بکنین اگه شرکت نکنین به تعداد تعطیلی ها غیبت میخورین+ اینکه پاورپوینت ارایه تون رو هم باید درست کنین +‌ کتاب رو هم خلاصه کنین (!!!!!) + آزمونی که توی سایت خودم گذاشتم رو شرکت کنین و گواهی اش رو برام بیارین به این استاد باید چه نسبت و لقبی داد ؟ :///

خودتون بگین.

استاد عزیزم (!) میشه بگی دقیقا چیکار نکنیم . تازه چه درسی هست!! اندیشه . منطق فلسفه چه قدر دوست داشتنی واقعا :///

و نکته قابل تامل اینجاست که من کتابش رو نخریدم(میخواستم بخرم این ماه ولی کرونا اومد :/ و موندم چجوری خلاصه کنم کتاب رو . )

.

کتاب ملت عشق تموم شد فکر میکردم کتابام تموم شده ولی تونستم یک کتاب دیگه پیدا کنم . رویای نیمه شب

خوشبختانه تعداد صفحاتش بالاست :)

.

یادگیری زبان انگلیسی رو هم دارم شروع میکنم و شاید یک زبان دیگه رو هم در این حین یاد بگیرم معلوم نیست . 

.

عضو انجمن ادبی هنری هم شدم و با اون هم دارم خودم رو سرگرم میکنم :)

خلاصه که خوبه . 

شاید دیر به دیر بیام 

چون کلی کار ریخته روی سرم :/

.

+فردا روز پدره 

روز همه پدر ها مبارک :)

-وااااااای جوراب فروشی تعطیله. چیکار کنم ؟ 

دغدغه این روزهای خانومهای محترمه :دی

(فقط یک شوخی هست لطفا به کسی بر نخوره . ممنون :) )

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

راهـنـمــای گــرفــتــاران یاورِ من آموزش تعمیرات موبایل فروش ملزومات چاپ سیلک راز زیبایی | برندهای لوکس آرایشی و بهداشتی Diana وبجو | webju1.ir مجله تفریحی کم نام نمونه سوالات روبان دوزی فنی حرفه ای {امتحانات}